GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Aladobform 5191436
nr 519 1436
Aladobform
Höganäs, lejonmotiv, längd: 24 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 april 2008
kl 16:31:25
150 kr
250 kr